PUBG Kaçak Uc, Uc Hilesi, Bedava UC

07-12-2021 10:14

PUBG Kaçak Uc, Uc Hilesi, Bedava UC

Bedava UC , UC Hilesi

Öncelikle Bedava UC, UC Hilesi diye birşey olmadığını en başta belirtmek isteriz.

Kaçakçılara (Dolandırıcı) geldiğimizde ise ;

Bir PUBG ürününün distribütörden çıkış fiyatı vardır. Bir bayi (veya satıcı) bu rakamların altındaki fiyatlara hiçbir şartta satış yapamaz.

Ama çok ucuza satış yapıyorlar !

Bu sizi aldatmasın. Piyasanın altındaki satışlar kesinlikle bayi (veya razer) çıkışlı değildir.

Bu fiyatlara nasıl satış yapıyorlar ?

Herkesin bildiği üzere "KAÇAK KREDİ KARTI" ile veya "KAÇAK MOBİL DOLANDIRICILIĞI" (Mobil Bozdurma) ile ortaya 24-48-72 saat diye bir yalan atıp insanların hakkına girip, onların paralarını çalıp size Pubg UC yüklemesi yapıyorlar. Bu ürünlerin, bu kartların nereden ve hangi yolla geldiği belli değildir.

Ucuz diye alıyoruz, hesabımıza birşey olur mu ?

Bunların tespitinde ( çoğu kullanıcıda olduğu gibi) hesabınız bloke ediliyor.

Ucuz diye alınan ürünler için söylenecek tek birşey var. Ülkemizde bir ürünün başına "KAÇAK" kelimesi geliyorsa, tabiki de ucuz olacak. Örneğin; Kaçak Telefon, Kaçak Tütün, Kaçak Çay... Ama baktığınızda kaçak telefonun herhangi bir garantisi yok. Verdiğiniz parayla kalırsınız. Bu da aynı mantık. İllegal (Kaçak) yollarla alınmış olan pubg uc ürünleriniz tespitinde ( her gün bir çok kişinin hesabı bloke ediliyor ) hesabınız bloke olacaktır. Verdiğiniz para ile kalacaksınız. Sonrasında da "ben birşey yapmadım hile kullanmadım hesabımı banladılar !" diye kimseye ağlamayın !

Size güvenebilir miyiz ? IDYukle.com un ürünleri güvenilir mi ?

Tabiki de bize güvenebilirsiniz. Neden mi ? Çünkü bizim tüm teslim ettiğimiz ürünler faturalıdır. Başınıza herhangi birşey gelmeyecektir. Yani biz ID Yükleme konseptinin garantisiyiz !

Ürünün teslimatının hemen ardından Efatura/Earşiv faturanız anında kesilir.

Türkiye UC Fiyatlarımız için tıklayın !