PUBG Mobile Klan Sistemi

28-04-2022 15:13

PUBG Mobile Klan Sistemi

Oyuna gelen bir güncellemeyle aktif halde olan klan, kullanıcıların sürekli olarak kullandığı sistemlerden biridir. Hatta oyun içerisinde var olan ekip düzenin iyileştirilmiş hali olarak da yorumlanabilir. Klan sisteminin var olması, oyunların daha eğlenceli ve heyecanlı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca oyuncuların bir arada ödül alabilmelerinde etkili olan bir takım düzeni olarak da yorumlanabilir. Klanlar, avatarlar ve simgelerle beraber de özel hale getirebilirler. Yani sizin bulunduğunuz klana özel avatarlar ve simgeler bulunabilir. Klan seviyenizin yükselmesiyle beraber de takımınızdaki üye sayısını arttırabilirsiniz. Klan içerisine oyuncu olabilme fırsatınız yine seviyenizle bağlantılıdır.

 

PUBG Mobile Klan Yöneticiliği

 

Tüm ekipler içerisinde olduğu gibi PUBG Mobile klan içerisinde de bir düzen varlığı söz konusudur. Ekip içerisinde bir de yönetici bulunmaktadır. Yani aslında klan bünyesinde bir ana yönetici seçimi yapılmaktadır. Ana yöneticinin haricinde yardımcı yöneticiler de bulunur. Yardımcı yöneticiler de aynı şekilde seçimle belirlenmektedir. Siz bir klan açtığınızda, klanın sahibi siz olduğunuzdan dolayı yönetici de siz olmuş olursunuz. Ana yönetici olarak dilerseniz yardımcı yöneticileri de kendiniz seçebilirsiniz. Yardımcı yöneticiler sizin yerinize klanla ilgilenebilir ve klan düzenin sürekli takip edilme görevini üstlenebilirler.

 

Eğer klanınızın yöneticisi olarak üye eklemesi yapmak istiyorsanız, bu görevi yalnızca siz ve eş liderinizin yapabileceğini de bilmelisiniz. Ana yönetici ve eşiniz klan içerisinde yer almasını istedikleri takım arkadaşlarına davetiye gönderebilmektedir. Bu sayede oyun içerisindeki diğer klan oyuncularının arkadaşlarını ve tanıdıklarınızı ekleyebilirsiniz. Oyuncu ekleme süreci de oyuncunun klan liderine bildirilmesi, liderin davetiye göndermesi şeklinde devam etmektedir. Klanınızda davet göndermeniz için de yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Klanınızın ana menüsündeyken, sağ tarafta yer alan davet sekmesine tıklamalısınız. Gerekli bilgileri de doldurduktan sonra artık davetiyenizi gönderebilirsiniz.

 

PUBG Mobile Klan Görevleri

 

PUBG Mobile üzerinden bir klan kurduğunuzda veyahut bir klana katıldığınızda karşınıza bazı görevler çıkar. Görevler her klan için düzenli şekilde verilmektedir. Görevler de eğitimler gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Bu eğitim ve görevleri başarıya tamamladığınızda da seviyenizi yükseltmiş olursunuz. Yani aslında klanınızı büyütebilmenizin yolu size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlamanızdan geçmektedir. Seviyenizi arttırmanızla beraber farklı aktivite puanları da alabilmeniz mümkündür. Klan görevleri sayesinde yeni maceralara eşlik edebilir, çok eğlenceli zaman geçirme şansı da elde edebilirsiniz. Kazandığınız puanları da özel hediyeler almak için kullanabiliyorsunuz. Yani genel manada klan görevlerinin oyuncuların kazançlı olmasında etkili olduğu da söylenebilir.

 

Klan etkinlikleri; etkinlik puanı kazanmak isteyenlerin tercih edecekleri en doğru yoldur. Bu yüzden de etkinlik puanı kazanmak adı altında klan eğitimlerini eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekir. Hatta bu aşamada günlük klan eğitimlerine katılabilir ve eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Etkinlik puanı kazanabilmenizin bir diğer yolu da maçlara katılmaktır. Maçları klasik modda ya da eğlence modunda seçebilirsiniz. Katıldığınız maçlar yüksek etkinlik puanı almanızı sağlayabilir. Ekstra olacak şekilde bonus aktive puanı kazanmak için de klan üyeleriyle birlikte ekip olmanız gerekmektedir. Ekibiniz içerisinde ne kadar klan üyesi olursa bonusunuz da o oranda artış göstermektedir.

 

PUBG Mobile Klan Dükkânı

 

Klan dükkanı; PUBG Mobil içerisinde bulunan klanların elde ettikleri puanlarla bir şeyler satın aldıkları dükkan olarak bilinmektedir. Yani aslında klanlara özel bir mağaza olarak da tanımlanabilir. Elinizde bulunan klan puanınızı kullanarak avatar ve öğe çerçevelerini satın alabilmeniz için uyumludur. Hatta klan seviyenizin yükselmesiyle beraber dükkan içerisinde bulunan ürünlerin kilitleri de açılır. Yani seçebileceğiniz ürünler de seviyenizle bağlantılıdır. Eğer klan seviyeniz yüksekse, klan dükkanı içerisinde yer alan özel kostümleri de satın alabilirsiniz. Böylece özel kostümleri kullanıp takımınızı çok daha güçlü gösterebilirsiniz.

 

Klanınızın alışveriş yapma seviyesini görebilmek için de alışveriş kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Alışveriş sekmesine giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkacak olan ürünleri ne zaman ve nasıl satın alabileceğinizi de görebilirsiniz. Klan dükkanı, birden fazla ürün listesinin yer aldığı bir alandır ve klanınız için uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz.

 

PUBG Mobile Klan Kapasitesi

 

Klanların gelişmiş özelliklerinin yanı sıra kapasitesi de farklı özelliklerle ele alınmaktadır. Yani eğer bir ekibiniz bulunuyorsa, klanınızın başlangıç seviyesinde yalnızda on oyuncu dahil edebilmeniz mümkündür. Klanınız içerisinde on tane davetiye gönderme hakkınız bulunmaktadır. Ancak son zamanlarda güncellemelerin gelmesinden kaynaklı olarak ilk seferde alınan oyuncu sayısı otuza uzanmıştır. Fazladan oyuncu eklemek isterseniz de klanınızın seviyesine göre ekleme yapabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça oyuncu ekleme fırsatınız da artmaktadır. Her seviye içerisinde de beş oyuncu katılımı yapabilirsiniz. Buna bağlı olarak da seviye seviye ilerleyebilir ve oyuncu sayınızı istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz.

 

PUBG Mobil Klan Yükseltme

 

Oyuncuların sürekli olarak kullandığı ve bir ekip oluşturmayı mümkün hale getiren klanlar, belirli olanaklarla beraber yükselirler. Bu olanaklar da klanınızın aktifliği, oyunlardan elde ettiğiniz başarı durumu gibi seçeneklere bağlıdır. Tüm bu seçeneklerle beraber seviyenizin artışına da şahitlik edebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz en büyük klan seviyesi de oyuncu seviye olarak bilinmektedir. Sizin klan seviyeniz arttıkça, klan dükkanınızda yer alan eşyaların sayısı da artmaya devam etmektedir. Klan yükseltme imkanı için de en önemli detay, etkinlik puanları olarak bilinmektedir. Yüksek seviyeye ulaşan klanda, klan oyuncularınızı arttırabilir, daha değerli eşyalara sahip olabilirsiniz.

 

PUBG Mobile Klan Kurulumu

 

Klan ile ilgili genel bilgilendirmeleri öğrendiğinize göre artık klan kurulumuna geçebilirsiniz. Kurulum aşamasında da nasıl ilerlemeniz gerektiğini bilmeniz önemli. Çünkü klanınızı doğru bir şekilde kurmadan, söz konusu olanakların hiçbirinden faydalanamaz ve arkadaşlarınızla bir ekip haline gelemezsiniz. Kurulum detaylarına girildiğindeyse, öncelikli olarak klan kurmak için 50.00 BP harcamanız gereklidir. Yani bir klan oluşturmak istediğinizde sizin için en önemli detay budur.

 

Gerekli harcamayı yapıp klanınızı aldıktan sonra da oyunun ana menüsüne girmelisiniz. Ana menüye girildiğinde Klan sağ alt kısımda bulunmaktadır. Tıkladığınızda, karşınıza klan listenizi görebileceğiniz bir ekran çıkmaktadır. Ayrıca henüz hala klanınızı oluşturmadıysanız klan oluşturmanız için gerekli olan sekme, sağ kısımdadır. Klan işlemlerini başlatmak için bu sekmeden destek alabilirsiniz. Klan oluşturma işlemleri sırasında ilk olarak isminizi belirlemelisiniz. Klan isminizi belirlemenizin ardından da ekibinize uygun bir slogan seçmeniz gerekir. Sloganınızı ilgili kutucuğa yerleştirdiğinizde işlemlerinizi bitirmiş sayılırsınız. Artık yapmanız gereken şey de klan oluşturma sekmesine girmenizdir.

 

Genel ayarları tamamladığınızdan artık klanınızı kendi taleplerinize göre düzenleyebilirsiniz. Ek olarak eğer bir klanınız varsa ve klanınızı değiştirmek istiyorsanız bu işlemi gerçekleştirmeniz de mümkündür. Bunun için yapmanız gereken herhangi bir işlem ya da koşul bulunmaz. PUBG Mobile bünyesinde eğlenceli zaman geçirmek ve farklı aktivitelere katılmak için kullanılan klan, çoğu oyuncunun da olmazsa olmazlarından biridir. Klanınız bünyesinde birçok etkinliğe katılabilir, oyun sürecini sizin için daha özenli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca söz konusu tüm işlemler görüldüğünden çok daha kolay ve kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. 

 

En uygun fiyatlarıyla pubg mobile uc leri IDYukle.com 'da...

En ucuz fiyat garantisi ile ANINDA FATURAnız kesilerek Türkiye - PUBG UC Unknown Cash satın almak için tıklayın.

En ucuz fiyat garantisi ile ANINDA FATURAnız kesilerek Global - PUBG UC Unknown Cash satın almak için tıklayın.

En ucuz fiyat garantisi ile ANINDA FATURAnız kesilerek Singapore - PUBG UC Unknown Cash satın almak için tıklayın.

Üstelik bayilerimiz kendi razer gold hesaplarını kullarak servisimiz üzerinden hiçbirşeye dokunmadan otomatik teslimat yaptırabilir. Detaylı bilgi için tarafımızla iletişime geçiniz.

Bayilik ve API Servisi Hakkında Bilgi için lütfen tıklayın.

 

Fiyat Tablomuz

Ürün Fiyat
Türkiye - PUBG Mobile 30 UC  5.33 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 60+3 UC 10.67 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 300+40 UC  53.41 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 600+90 UC  106.83 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 1500+375 UC  271.94 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 3000+1000 UC  582.74 TRY
Türkiye - PUBG Mobile 6000+2400 UC  1165.49 TRY
Global - PUBG Mobile 30+4 UC  7.00 TRY
Global - PUBG Mobile 60+6 UC  14.15 TRY
Global - PUBG Mobile 180+31 UC 42.72 TRY 
Global - PUBG Mobile 600+150 UC 142.74 TRY 
Global - PUBG Mobile 900+288 UC 213.03 TRY 
Global - PUBG Mobile 1500+555 UC 357.07 TRY 
Global - PUBG Mobile 3000+1360 UC 714.28 TRY 
Global - PUBG Mobile 6000+3120 UC 1428.71 TRY 
Global - PUBG Mobile 7800+4056 UC 1857.37 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 13+1 UC  3.80 TRY
Singapore - PUBG Mobile 20+1 UC  5.27 TRY
Singapore - PUBG Mobile 30+3 UC 8.05 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 40+4 UC 10.68 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 60+6 UC 15.80 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 180+31 UC 47.85 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 300+61 UC 74.48 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 600+200 UC 159.79 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 1500+555 UC 373.13 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 3000+1360 UC 735.86 TRY 
Singapore - PUBG Mobile 6000+3420 UC 1589.22 TRY